Tyče na pole dance - pevné, stabilné, statické. Bazárová cena

Predaj tyče/tyčí na pole dance. Statických a veľmi stabilných

Nehrá rolu, či sa chceš len tak vrtieť pri tyči alebo chceš robiť náročný silový šport. Ponúkam na predaj profesionálne tyče na pole dance pre stabilnú montáž. Pevné, čiže nie otočné, ani rotačné, ani spinningové. Tyče na tréning pole dance ako tvrdého športu, ako formy fitness či posilňovania.

Tyč na poledance, pole dance, poledancing na predaj

Tanec či skôr akrobacia na tyči (zriedkavo aj pole dancing) konečne prestal byť konzervatívnou spoločnosťou vnímaný ako erotický tanec. Fakt je, že na Slovensku bežný človek najčastejšie vidí pri tyči tancovať polo- alebo úplne odhalenú striptérku. Pole dance je však náročný silový šport, vyžadujúci okrem iných predpokladov veľmi tvrdý pravidelný tréning. Preto aj záujem o tyče na pole dance v zmysle aeróbnej aktivity naberá na intenzite.

Montáž takejto tyče nespôsobí žiadne nezvratné škody. Pritom je natoľko jednoduchá, že ju hravo zvládne každý laik.

Namontovať sa dá tak pevno, že udrží aj skok 150-kilového chlapa. Žiadny demontovateľný prenosný „šunt“, pri šplhaní na ktorý sa človek zrúti aj s tyčou – nech mal predtým pocit, že tyč drží akokoľvek pevno. Pritom montáž vôbec nie je zložitá. Zvládne ju každý priemerne šikovný chlap so základným nástrojovým vybavením.

Dĺžka tyče na pole dance je 300 cm

Má vysoko lesklý chrómový povrch. Je to „funglovka“, tyče odo mňa neboli nikdy nikde namontované ani nijako použité. Sú v pôvodnom plastovom balení od výrobcu.

Tyče na pole dance majú priemer 5 cm

Čo je bežný štandard. V cene je kompletný materiál na pevnú (a teda nie otočnú) montáž do podlahy aj do stropu. Dĺžku tyče nie je problém zmenšiť presne na mieru podľa potreby. Stačí na to štandardná pílka na železo.

Cena € 140 je bezkonkurenčná

Montovateľné tyče na poledance s neporovnateľne horšou stabilitou, pevnosťou a nosnosťou sa na internete predáva cca od € 200 vyššie plus poštovné. Takže čo sa ceny týka, je moja ponuka jedinečnou príležitosťou. Na priložených záberoch vidno dve reálne fotografie takejto tyče, namontovanej v izbe ako aj záber montážneho materiálu.

Osobné vyzdvihnutie v Bratislave

Osobné vyzdvihnutie je v tomto prípade jedinou možnosťou získania tyče na pole dance. A to v Bratislave, vo Vajnoroch. V rámci hlavného mesta je ale možný aj dovoz tyče viac-menej kamkoľvek podľa dohody. Pošta takýto nadrozmerný predmet neprepraví, prípadná doprava kuriérom nie je úplne nemožná – ale tiež zbytočne komplikovaná…

Kontakt na objednanie: 0915 122 222.

Ak dávaš prednosť mailu alebo vyplneniu kontaktného formulára, túto možnosti nájdeš v mojich kontaktoch.